Vodoinstalaterské práce:

voda, kanalizace, zařizovací předměty,

Rozvody vody
Rozvody vody provádíme z těchto materiálů. PPR, PE, Geberit - MEPLA - nerezová ocel, pex-alpex, atd. Všechno jsou to prověřené materiály z dlouhodobou životností.
Výhodou těchto materiálů (kromě PE) je, že není žádný rozebíratelný spoj. Závitové pole se používají pouze k napojení - např vodoměr, domovní, vodárna,atd. A dále jako přípravky na napojení zařizovacích předmětů. (vodovodní baterie, pračkové ventily, roháčkové ventily a jiné. Spojování těchto materiálů se provádí buď svařováním (PPR) nebo lisováním (ostatní). PE se používá většinou jako venkovní rozvody, nebo k přivedení vody do budovy (odvodoměrné šachty,ze studny...)
Z těchto materiálů lze provádět i další rozvody. např. rozvody inertních plynů (dusík), rozvody vzduchu, nebo ve vinařství rozvody chlazení k řízenému kvašení.

Odpady:
Rozvody odpadů provádíme z materálů,které se u nás ujaly. Především systém pro ležatou vnitřní a vnější kanalizaci od DN 100mm výše-KG-Pvc. Pro vnitřní kanalizaci svislou i ležatou do DN 100mm HT-PP.
Společnou výhodou těchto materiálů je rychlá a bezpečná montáž, 100% těsnost  (při dodržení správného pracovního postupu) a velmi dlouhá životnost.

Zařizovací předměty
U zařizovacích předmětů doporučujeme výrobky osvědčených výrobců s ohledem na dlouhou životnost, kvalitní opracování výrobků, použití kvalitních materiálů a dostupnosti servisu.